Logo male
English

Mistrovství světa v rýžování zlata
Nový Knín 2020

REGISTRACE

Vítáme Vás u registrace na Mistrovství světa v rýžování zlata Nový Knín 2020 a děkujeme Vám, že jste se rozhodli využít tento formulář. Díky tomu budete Vy i Vaší přátelé rychleji odbaveni u registrace v Novém Kníně. Mistrovství proběhne ve dnech 18.-22. srpna 2020 na závodišti nedaleko města Nový Knín.

Než započnete s registrací věnujte zvýšenou pozornost následujícím řádkům. Určitě Vám doporučujeme přečíst si aktuální pravidla WGA, kterými se budeme řídit.

Položky formuláře, které jsou označeny hvězdičkou (*) musí být vyplněny. I když položka email není povinná, doporučujeme ji vyplnit. Po registraci obdržíte na tento email souhrnné informace z registrace. Na základě vyplněného formuláře obdržíte registrační číslo. Registrační číslo používejte pro veškerou komunikaci s námi. Registrace na místě bude probíhat v Novém Kníně v Základní škole na náměstí Jiřího z Poděbrad 53, které naleznete na místě se souřadnicemi GPS: 49°47'19.0"N,14°17'37.0"E. Registrace u všech oficiálních kategorií končí v úterý 18. srpna 2020 - 16:00!

Někdy bohužel nastane situace, že vám nedorazí protokol o registraci na email, přestože jej při registraci uvedete. Stává se to u některých veřejných poštovních poskytovatelů. V tomto případě registrační číslo můžete opětovně zjistit v seznamu registrovaných závodníků.

V případě problému či dotazu pište na email info@novyknin2020.cz nebo zanechte vzkaz. Těšíme se, že se s Vámi setkáme ve dnech 18.-22. srpna 2020 na závodišti u města Nový Knín.

Organizační výbor